Co pro vás chystáme

  • 0
Plán témat článků

Co pro vás chystáme

Milí přátelé,

dostáváme od vás potěšující zpětnou vazbu a dotazy, na jaké téma chystáme naše další články, a tak jsme se rozhodli uveřejnit náš plán, abyste se mohli těšit.

Listopad 2016 – Nehoda není náhoda! Tak neopomínejte pojištění života svého, ani svých dětí.

V listopadu se zaměřujeme na dětičky, resp. na tipy, co je potřeba vyřídit na úřadech před a po narození miminka. Mezi těmito možná trošku otravnými, leč nezbytnými úkoly, má své místo i vyřízení (či aktualizace) životní pojistky, která zahrne i nově narozeného potomka. Nejednou se nám stalo, že jsme s klienty řešili onemocnění jejich novorozenců a byli jsme všichni rádi, že jsme životní pojistku zřídili včas. Více čtěte v článku 11 tipů, když čekáte mimi.

Leden 2017 – „S novým rokem budu chytřeji plánovat svoje finance“ + vyzvednu si dárek od Moneytree

To je dobré novoroční předsevzetí, ne? Do nového roku s novou výbavou. V lednu vám proto naservírujeme speciální časově omezenou nabídku, která určitě přijde vhod. Těšíte se? K tomu nabídneme tipy, jak s novým rokem začít lépe plánovat své finance tak, aby vám na konci měsíce zbylo něco, co můžete smysluplně využít.

Březen 2016 – Placené finanční poradenství jako cesta ven z bludného kruhu nekalých praktik a vzájemného podezírání.

Březen, za kamna vlezem – a povíme si, proč je placené finanční poradenství budoucností oboru a proč je ve vašem zájmu jej využít. Kupujete si cestou do práce kafe s sebou? Jen dvě takové kávy vám zaplatí měsíčně služby erudovaného finančního poradce, který bude kopat za vás – nikoliv za pojišťovny. Ve finále tak díky placenému poradenství můžete ještě ušetřit.

Květen 2017 – Spoříte si do prasátka? Poradíme, jak spořit bezpečně a hlavně s rozumem.

Smysluplným využitím volných financí máme na mysli vhodně zvolené investice, na které se zaměříme v květnu. Peníze do obálek a do polštářů už v dnešní době odkládá jen málokdo, ale mnoho lidí je nechává ležet na běžných, či spořicích účtech, aniž by brali na vědomí, že z dlouhodobého hlediska tím jejich peníze ztrácejí hodnotu. Podíváme se, jak to dělat chytřeji.

Červenec 2017 – Hypotéka jako kouzelný urychlovač na cestě k vlastnímu bydlení.

Často probíraným tématem jsou již delší dobu hypotéky, a sice díky nízkým úrokovým sazbám. Společně tedy rozebereme, na co si při pořízení hypotéky dávat pozor, co je výhodné a co nikoliv a co mít ošetřené předtím, než podepíšete příslušné smlouvy.

Září 2017 – Aby se vám hnízdo nerozpadlo aneb povídání o ochraně majetku.

Chceme věřit tomu, že nikdo z nás nenechává svou nemovistost nepojištěnou. Je to fakt velký risk, který se nevyplatí. Jak vybrat správnou pojistku pro svůj domov? Jak často ji aktualizovat a na co si dát ve smlouvách pozor?

(Ne)našli jste v tomto plánu téma, které vás zajímá? Dejte nám vědět, ať můžeme zahrnout pro vás nejdůležitější informace. Jste naším motorem a vaši zpětnou vazbu vždy oceníme.

Krásné dny přeje

Moneytree team


Zanechat komentář