První ebook o životním pojištění – zdarma ke stažení!

  • 0

První ebook o životním pojištění – zdarma ke stažení!

Životní pojištění je opravdu nezáživným tématem, bohužel, pro většinu z nás je nutností – hlavně pokud máte hypotéku a/nebo rodinu. Jak konkrétně nastavit životní pojištění, aby bylo užitečné?

Co je životní pojištění?

Úlohou životní pojistky je ochránit naše příjmy před důsledky nepřízně osudu – tedy v situacích, kdy dojde k výraznému propadu v osobních či rodinných financích, ať už vinou pracovní neschopnosti, nebo v nejhorším případě úmrtí. Pokud máte rodinu a hlavním nositelem příjmu je muž, co by se stalo s rodinným rozpočtem, kdyby se muž stal invalidním, nebo kdyby zemřel? Jste na takovou eventualitu finančně připraveni?

Nešvarem mnoha bankovních a finančních poradců je, že svým klientům uzavírají pojistky, jejichž nastavení často sami vůbec nerozumí. A tak se nám ještě nestalo, že bychom se setkali s klientem, který by měl životní pojištění vytvořené když ne správně, tak alespoň rozumně. Bohužel ve většině případů platí za něco, co by jim v případě nouze bylo úplně k ničemu.

Proto jsme připravili unikátní ebook o životním pojištění, ve kterém si každý může samostatně ověřit, jestli jeho životní pojistka dává smysl. Uvedené zásady a metody jsou samozřejmě podle €FA™ standardů.

Největším problémem životních pojištění bývá invalidita

Častým (mylným) přesvědčením bývá, že v životním pojištění je potřeba mít pojištěné zejména riziko smrti. To je sice pravda, ale zkoumali jste někdy, jak by se změnil váš příjem v případě, že byste se stali invalidními? Invalidita totiž ve skutečnosti označuje „pokles pracovní schopnosti“ a může nastat úrazem, pravděpodobněji ale jako důsledek nemoci.  K největšímu propadu dochází v 1. a 2. stupni; drtivá většina z vás však má určitě pojištěné jen riziko invalidity 3. stupně – že?

Zkuste si pro zajímavost spočítat náhrady od státu v případě invalidity.

Jak nastavit životní pojistku, aby dávala smysl?

Klíčové je zamyslet se nad:

  1. svým rozpočtem (jaké jsou mé příjmy, mé výdaje, moje závazky (zejména aktivní splátky)),
  2. případnými zdravotními a sociálními dávkami od státu (kolik dostanu, když se stane to či ono),
  3. svými cíli (jaké jsou mé finanční cíle),
  4. svými zálibami (libuji si v extrémních sportech?)
  5. svým zdravotním stavem (mám za sebou vážnější nemoc? úraz? či jsem úplně zdravý/á a bez problémů?)

Poctivé odpovědi v těchto oblastech vám ukáží zcela jasně, jak by vaše pojistka měla vypadat.

Unikátní diagnostika nastavení životního pojištění

Vyvinuli jsme jedinečnou diagnostiku, na které je jednoznačně vidět, v jakých oblastech (tedy v jakých rizicích) je klient nejvíce ohrožen, což je znázorněno v procentech.

Náhrada výpadku příjmu od státu

Náhrada výpadku příjmu od státu

Pokud vás zajímá, jestli je vaše životní pojištění nastevno užitečně, neváhejte nám poslat nezávazný email na info@moneytree.cz a my vám základní diagnostiku provedeme zdarma.

A nezapomeňte si přečíst náš ebook. 😉

Ebook o životním pojištění

Ebook o životním pojištění

Krásné dny přeje,

MONEYTREE TEAM

 


Zanechat komentář